Podatek VAT dla przedsiębiorców po 1 stycznia 2015 r.

W ramach realizowanego przez Pracodawców RP projektu na rzecz lepszych rozwiązań w dialogu społecznym i podatku VAT w Polsce, Pracodawcy RP organizują bezpłatne szkolenie e-learningowe w zakresie zagadnień związanych z podatkiem od towarów i usług.

 

Ze szkolenia, które będzie przede wszystkim kładło nacisk na problematykę dotyczącą małych i średnich przedsiębiorstw, mogą skorzystać zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą, jak również pracownicy zatrudnieni przez pracodawców zaliczanych do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Do udziału w szkoleniu Pracodawcy RP zachęcają także doradców podatkowych, adwokatów oraz radców prawnych.

 

Składające się z 9 modułów zajęcia kompleksowo ujmują najważniejsze zagadnienia, począwszy od zakresu podmiotowego i przedmiotowego VAT, przez m.in. moment powstania obowiązku podatkowego (ze wskazaniem najnowszych zmian), a także sposoby i warunki odliczenia i zwrotu VAT czy opodatkowanie sprzedaży nieruchomości, na warunkach i możliwości skorzystania z ulgi za złe długi skończywszy. Przygotowane na końcu każdego modułu testy pozwolą utrwalić nowo zdobytą wiedzę.

 

Osoby, które ukończą szkolenie, otrzymają zaświadczenie wydawane przez Pracodawców RP, będące potwierdzeniem zdobytej wiedzy przez uczestników.

 

Szkolenie jest dostępne po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na stronie www.komitetpodatkowy.pl.


Formularz kontaktowy znajduje się na stronie w zakładce ,,Kontakt z nami”.

 

Komitet Podatkowy Pracodawców RP

  • Długość szkolenia: 2h

  • Czas trwania: 01.01.15 - 31.12.15